Верхівка поліції Рівненщини "кришувала" нелегальний видобуток бурштину - СБУ

У Рівненській області поліцейська верхівка покривала нелегальний видобуток бурштину

На Рівненщині працівники СБУ викрили керівництво поліції в "кришуванні" нелегального видобутку бурштину. Про це повідомили в прес-службі Служби безпеки України.

Незаконних видобувників виявили в одному із урочищ регіону, які добували бурштин трьома мотопомпами. Втім, коли правоохоронці викликали підкріплення, до них зателефонував начальник і заступник райвідділу  та наказали покинути урочище із "старателями"-нелегалами. При цьому, копи, які "накрили" незаконний видобуток "сонячного каменю" відмовились виконувати наказ та наполягли на приїзді слідчо-оперативної групи.

"Через деякий час група на чолі з керівником одного з підрозділів Головного управління поліції у Рівненській області та очільниками райвідділу прибула на місце подій. Використовуючи тиск, вони "переконали" підлеглих не заважати протиправному видобутку бурштину та покинути урочище", - йдеться в повідомленні.

Так, спецлужби документально зафіксували причетність поліцейської верхівки до покривання незаконного видобутку бурштину. За цим фактом на поліцейських-"старателів" відкрито кримінальну справу за ст. 364 ККУ. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, що з України до Польщі намагались незаконно вивезти рекордну партію бурштину. Український "сонячний камінь" "перехопили" польські митники. Так, було виявлено 1,5 тонни контрабандного бурштину загальною вартістю близько 6,2 млн доларів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація