Верхнє бокове біля туалету. Через ажіотаж на кінець серпня лишилося обмаль квитків на потяги до Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З декількох південних міст квитки на святкові вихідні взагалі всі розкуплені. А скоро з шаленою швидкістю розбирати місця почнуть студенти, що повертатимуться на навчання до столиці.

Літо добігає кінця й студенти київських вишів, які живуть у різних містах України, вже готуються повертатися до столиці. Відповідно, попит на залізничні квитки значно зростає, і гарних місць, на кшталт нижнього місця подалі від туалету, на всіх може не вистачити.

Ситуація ускладнюється й тим, що завершується сезон відпусток, і до Києва повертаються відпочивальники. Серед них будуть і ті, хто виїжджатиме з міста лише на кілька днів - у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності українці матимуть три вихідних поспіль наприкінці серпня.

ТСН.ua промоніторив сайт "Укрзалізниці" із замовлення квитків. Дослідження показує, що квитки на поїзди з кількох великих міст на 25-26 серпня у напрямку Києва вже повністю розкуплені. Серед них: Миколаїв, Херсон та Кривий Ріг.

ВідеоЛягли під потяг метро: що підштовхує дітей до небезпечних розваг

Двоє підлітків опинились під вагонами метро. Відеоролик небезпечної розваги, що сколихнув Україну кілька днів тому, досі обговорюють у соцмережах. Виявляється, в такий спосіб школярі просто відпочивають на літніх канікулах, а відео розваги на межі життя і смерті викладають в Інтернет. Чому популярність таких забав набирає обертів? Про причини недитячих витівок і їхні наслідки – у "Сніданку". 

Лягли під потяг метро: що підштовхує дітей до небезпечних розваг

Трохи краща ситуація у Рівному, Луцьку, Чернівцях та Ужгороді. З цих міст 25 серпня ще можна поїхати на боковому плацкарті, також лишилися верхні місця та місця біля туалетів. Жителів Рівного рятує "Інтерсіті", щоправда квитків другого класу лишилося зовсім небагато. Купейні квитки лишилися тільки з Чернівців, а з Ужгорода поки що є вільним один люкс за майже 1700 грн. На неділю, 26 серпня, з цих міст також немає квитків.

Спокійно виїхати до Києва 25 серпня можна з Дніпра, Одеси, Запоріжжя і Тернополя, а ось на 26 серпня квитків немає взагалі.

З Івано-Франківська на звичайний потяг лишилося всього декілька люксів на 25 серпня. Ситуацію дещо рятують декілька десятків місць в "Інтерсіті". На 26 серпня квитків також немає.

З Маріуполя ще є до сотні плацкартів на суботу, 25 серпня, щоправда, здебільшого це не найкращі місця, а також до десяти плацкартів у неділю, 26 серпня.

Більш-менш краща ситуація з квитками у Сумах і Черкасах. Хоча й тут варто поквапитися з купівлею квитків, оскільки їх лишилося не так вже й багато.

Що стосується періоду понеділок-четвер (27-30 серпня), тут квитків вже трохи більше. Проте у Херсоні та Ужгороді ситуація доволі критична - на кілька днів поспіль є лише люксові варіанти або кілька десятків купейних квитків.

ВідеоВ Україні здорожчають залізничні квитки

Вартість мандрівок потягами зросте на 12%. Доплачувати різницю за придбані раніше квитки не потрібно, пояснюють в "Укрзалізниці". Збільшення тарифів там пояснюють прагненням до рентабельності перевезень. Адже, кажуть, останні роки працюють у збиток. Восени вартість квитків знову додасть 12%. 

В Україні здорожчають залізничні квитки

Взагалі немає квитків на понеділок із Луцька, проте далі ситуація вирівнюється. Також доволі напружена ситуація на цей період у Миколаєві, Кривому Розі, Чернівцях.

Краща ситуація у Черкасах, Дніпрі, Рівному. Її значно рятують денні швидкі потяги з місцями для сидіння. Також достатньо квитків із Маріуполя. Взагалі не буде проблем у одеситів і запорожців.

А 31 серпня квитків практично за всіма напрямками більшає.

Проблем з квитками на кінець серпня взагалі не спостерігається у напрямку столиці з Харкова, Полтави, Вінниці і Львова.

Водночас з Чернігова до Києва квитки взагалі відсутні, починаючи від 17 серпня.

ТСН.ua направив запит "Укрзалізниці" з проханням прокоментувати критичну ситуацію з квитками, яка склалася у деяких містах, та чекає на відповідь.

Нагадаємо, що 2018 року залізничні квитки дорожчають у два етапи. Перше підвищення ціни на 12% вже відбулося наприкінці травня, наступне чекає на українців із осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції