Верховна рада дослідить законність реконструкції НСК "Олімпійський"

Комісія досліджуватиме, чи були фінансові або майнові зловживання з боку київської влади під час реконструкції стадіону.

У вівторок, 19 травня, Верховна рада створила тимчасову слідчу комісію для перевірки дотримання законодавства під час проведення реконструкції НСК "Олімпійський" в Києві.

За прийняття проекту постанови проголосували 376 депутатів за необхідних 150. До складу комісії включені 14 депутатів.

Головою комісії обраний Равіль Сафіуллін (фракція ПР), його заступником – Володимир Філенко (фракція БЮТ). Комісія створена на 3 місяці, а її звіт планується заслухати до того, як спливе 2-місячний термін від дня її створення.

Парламентарі доручили комісії перевірити дотримання законодавства при: проведенні тендерних процедур відносно здійснення консультативного супроводу проекту реконструкції; підготовці техніко-економічного обґрунтування і проекту реконструкції; списання з балансу нерухомості НСК, яка була демонтована у зв'язку з реконструкцією стадіону, продажу та знищення його решток.

Крім того, комісія перевірить законність звільнення генерального директора НСК "Олімпійський" Валерія Бугая.

Нагадаємо, 13 травня в Бухаресті відбулося засідання Виконкому УЄФА, під час якого були названі міста-господарі Євро-2012. В Україні це право отримали Київ, Донецьк, Львів та Харків. Останні три ще мають пройти перевірку комісії УЄФА, висновки якої стануть відомі 30 листопада 2009 року.

Києву УЄФА гарантував право проведення матчів турніру, однак поки не затвердив місто в якості господаря фінального поєдинку Євро-2012.

Читайте також:

Реконструкція НСК "Олімпійський" дешевшає

Григорій Суркіс: рішення УЄФА суворе, але вірне

L'Equipe: Євро-2012 пройде лише в Києві і Львові

УЄФА погрожує відібрати у Києва фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: