Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада наступного тижня розгляне закон про трансплантацію - Парубій

Закон проходить фінальні узгодження у комітеті.

Верховна Рада наступного пленарного тижня планує розглянути у другому читанні закон про трансплантацію.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив спікер українського парламенту Андрій Парубій.

"Наступного пленарного тижня я планую його поставити [на голосування]. Ми мали з головою комітету вчора [розмову], і ми узгодили, що наступного тижня це буде одне з перших питань, буквально першого-другого дня буде цей закон. До того він буде готовий, буде рішення комітету і ми зможемо перейти до його розгляду вже у другому читанні", - сказав голова Ради.

Нагадаємо, два роки тому Верховна Рада у першому читанні прийняла закон 2386а-1 щодо трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людини. Згідно з пояснювальною запискою, "розробленню проекту закону сприяв високий рівень смертності серед осіб, які могли б вижити за умов трансплантації органів від померлих донорів. Також зазначається, що у розвинених країнах світу трансплантація стала стандартом лікування багатьох патологій, а за прогнозами експертів у середині третього тисячоліття 50% хірургічних операцій будуть пов’язані з пересадкою органів людини.

ВідеоНаступного тижня Рада розгляне закон про трансплантацію – Парубій

Закон про трансплантацію проходить фінальні узгодження в комітеті і вже на початку наступного тижня потрапить до Ради. Андрій Парубій пообіцяв, що це станеться вже у перший-другий день пленарного тижня.

Наступного тижня Рада розгляне закон про трансплантацію – Парубій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції