Верховна рада почала плідно співпрацювати з Ізраїлем

Володимир Литвин обгорив з віце-спікером Ксенату Ізраїля ряд важливих політичних, економічних питань, а також двосторонні відносини нової якості.

Володимир Литвин_3
President.gov.ua
Володимир Литвин
Голова Верховної Ради Володимир Литвин обговорив з віце-спікером Кнесету Ізраїль Алексом Міллером питання активізації і розширення двосторонніх взаємин на всіх рівнях, зокрема, парламентської складової.

"Ми цінуємо високий рівень політичного діалогу і сподіваємося, що візит президента Держави Ізраїль до України надасть двостороннім взаєминам нової якості", - сказав Литвин.

На переконання Литвина, візит делегації Кнесету дозволить активізувати міжпарламентську співпрацю на рівні фракцій, комітетів і груп дружби. На його думку, необхідно "вийти на системні взаємини", і групи дружби мають напрацювати відповідний план співробітництва.

Спікер ВР також вважає за доцільне обговорити питання щодо запровадження між Україною та Ізраїлем режиму вільної торгівлі, що сприятиме розвитку економіки і туристичної галузі обох держав. Перспективним, на його думку, також є подальший розвиток співпраці у гуманітарній та науковій сферах.

Керівник парламенту також подякував ізраїльській стороні за рішення щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. У свою чергу, Міллер висловив сподівання на адекватне рішення з боку України.

Нагадаємо, українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз вже восени. Міністерство закордонних справ України розраховує на завершення всіх процедур з приводу запровадження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем до осені поточного року.

Як повідомлялося,  20 червня уряд Ізраїлю проголосував за скасування візового режиму з Україною. Голосування з даного питання багато разів переносили, і серед міністрів не було єдиної думки з приводу доцільності запровадження безвізового режиму. Проти скасування віз виступали міністри, що представляють релігійну ізраїльську партію ШАС.

Читайте також:

Українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз восени

Ізраїль скасував візовий режим з Україною

У неділю Ізраїль розгляне питання безвізового режиму з Україною

Ізраїль скасує візовий режим з Україною за кілька тижнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: