Верховна рада почала розслідування газового конфлікту

Спеціальна парламентська комісія спробує розібратися, як працює українська ГТС та чому Росія перекрила Україні газ.

Верховна рада створила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування функціонування газотранспортної системи України та забезпечення газом споживачів у 2008-2009 роках.

За ухвалення відповідної постанови проголосували 222 депутати із 446, зареєстрованих в сесійній залі (для створення комісії необхідно 150 голосів).

Згідно з рішенням, комісія надаватиме інформацію щодо розслідування функціонування ГТС і забезпечення газом споживачів та здійснюватиме парламентський контроль та реагування для термінового поновлення постачання газу споживачам України та забезпечення поновлення транзиту газу до Європи.

Головою комісії стала депутат від Партії регіонів Інна Богословська, а її заступником – "бютівець" Олександр Гудима.

До ТСК увійшли 11 депутатів. Комісія діятиме впродовж двох місяців і оприлюднить свій попередній звіт на пленарному засіданні 6 лютого.

В той же час, екс-лідер НУ-НС В'ячеслав Кириленко заявив, що створення цієї комісії "тільки ускладнить просування українських національних інтересів і лише погіршить імідж України на міжнародній арені".

"По всіх російських каналах нинішній керівник комісії Інна Богословська розповідатиме, як нібито Україна розбазарювала російський газ", - заявив він.


Читайте також:

Європа досі не отримує російський газ

Росія заявляє, що Україна заблокувала транзит газу

Міністр ПЕК: Росія намагалася знищити українські заводи

ВідеоСлідча комісія розслідує газовий скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: