Верховна рада потерпає від боргів і недофінансування

Депутати скаржаться, що з року в рік влада скорочує фінансування на їхні відрядження, службові авто, оргтехніку й папір.

Верховна рада з 2008 року на 30-40% недофінансовується - скорочено міжнародну діяльність, закордонні відрядження, видатки на придбання паперу, оргтехніки.

Про це заявив секретар парламентського комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР, член фракції НУ-НС В’ячеслав Коваль.

"Можливо, суспільству здається, що депутати як сир у маслі качаються. Але це не зовсім так. Та ж адміністрація президента - завжди, до речі, - значно більше витрачає і більше фінансується", - підкреслив він.

"Для прикладу, у 2008 році парламент фінансувався за десятьма бюджетними програмами, у 2009 році - за дев’ятьма, а у нинішньому - за вісьмома. Внаслідок недофінансування навіть утворилася кредиторська заборгованість за окремими видатками парламенту", - нарікає депутат.

За його словами, у нинішньому році із кошторису виключено дві бюджетні програми - "Створення автоматизованої інформаційно-аналітичної системи" та "Капітальний ремонт житлового фонду законодавчої влади". "Запроваджено обмеження на пальне: 15 літрів щодня на машину для обслуговування голів комітетів, голів фракцій", - додав Коваль.

Водночас, депутат не став заперечувати інформацію, що на "косметичний ремонт" парламенту влітку було витрачено 35 млн грн.

"І ремонт - теж дороге задоволення. Так, 35 мільйонів - це пристойна сума. Але цілком можливо, що вона включала ремонт готельних номерів, у яких живуть народні депутати. Бо там же жахливі умови! Не все так райдужно, як уявляється", - зазначив він.

Як повідомлялося, тільки в жовтні управління справами Верховної ради витратило майже мільйон на копіювально-розмножувальне та інше конторське обладнання.

Раніше Управління справами Верховної ради України закупило 75 тонн паперу на мільйон гривень.

Читайте також:

Рада витратила ще мільйон на свої паперові потреби

У парламенті заперечили ремонт за 35 мільйонів

Опозиція вимагає закупити туалетний папір для Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: