Верховна рада розгляне відставку віце-спікера Лавриновича

БЮТ звинувачує віце-спікера Ради в порушенні регламенту при голосуванні змін до бюджету на 2009 рік.

У Верховній раді зареєстровано проект постанови про відкликання з посади першого заступника голови парламенту, члена Партії регіонів Олександра Лавриновича. Документ внесли на розгляд парламенту депутати від БЮТ Сергій Подгорний, Олександр Абдуллін, Гарегін Арутюнов і Олег Бабаєв.

БЮТ звинувачує віце-спікера Ради в порушенні регламенту при голосуванні змін до бюджету на 2009 рік. Зміни до бюджету передбачали підвищення пенсій і соціальних виплат.

На пленарному засіданні представники БЮТ висловлювалися проти розгляду даного документа, оскільки по ньому не було висновків бюджетного комітету. Після ухвалення проекту в першому читанні, депутати від БЮТ виступали також проти розгляду даного законодавчого акту в другому читанні і вимагали його ретельної підготовки.

Проте Лавринович не відправив законопроект на повторне друге читання і поставив його на голосування.

6 листопада фракція БЮТ зібрала підписи більше 150 депутатів з вимогою зняти Олександра Лавриновича з посади першого заступника голови ВР. У заяві фракції вказувалося, що на засіданні ВР 6 листопада "Лавринович нахабно, демонстративно і цинічно порушив регламент засідання ВР, переступив через елементарні норми етики і моралі".

За словами представників БЮТ, Лавринович "позбавив можливості українське суспільство отримати об’єктивну інформацію про тяжкі і небезпечні наслідки введення в дію закону про соціальні стандарти та відповідні зміни до державного бюджету України".

Читайте також:

БЮТ вимагає відставки віце-спікера Лавриновича

БЮТ: у парламенті з’явилася унікальна антиурядова коаліція

Литвин пообіцяв позбавити БЮТ і Партію регіонів зарплати

На підвищення пенсій та соцвиплат виділять понад 800 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: