Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада санкціонувала закупку в кредит 55 французьких вертольотів

Аваков задоволений рішенням депутатів.

Україна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією. Цю угоду ратифікували в Верховній Раді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нові машини допоможуть евакуйовувати людей в горах, під час повеней, гасити пожежі, спостерігати за ситуацією на кордонах тощо. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пояснив, що найсучасніші гвинтокрили Україна отримає в кредит розміром 475 мільйонів євро під низькі відсотки від уряду та банків Франції. 80 мільйонів євро Україна заплатить за них авансом з власних коштів. "Ми отримуємо по дуже гарних цінах практично в один момент за 3,5 роки цілий пул вертольотів, який забезпечує нову систему безпеки у країні", - заявив керівник МВС.

Як повідомлялося, в березні Україна підписала з Францією угоду про закупівлю 55 сучасних вертольотів Airbus Helicopters. Вони будуть використовуватися для потреб поліції, ДСНС, прикордонної служби та Нацгвардії. Ще раніше стало відомо, що в Україні створять нову державну систему вертолітної служби порятунку, котра працюватиме в усіх регіонах.

ВідеоУкраїна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією

Щойно цю угоду ратифікували в Верховній Раді. Евакуйовувати людей в горах, під час повеней, гасити пожежі будуть найсучасніші гвинтокрили, які Україна отримає в кредит розміром 475 мільйонів євро під низькі відсотки від уряду та банків Франції. 80 мільйонів євро Україна заплатить за них авансом з власних коштів. 

Україна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією

Залиште свій коментар

Вибір редакції