Верховна рада скасувала новий Бюджетний кодекс

Нова редакція Бюджетного кодексу передбачала нову систему взаємин між державним та більш ніж 12 тисячами місцевих бюджетів.

Верховна рада не змогла подолати вето президента Віктора Ющенка на закон про внесення змін до Бюджетного кодексу.

За пропозицію бюджетного комітету перенести повторний розгляд нового Бюджетного кодексу проголосували 205 депутатів з 438 зареєстрованих у залі. За подолання вето президента на цей закон проголосували 199 депутатів. Таким чином закон вважається скасованим.

Нагадаємо, нова редакція Бюджетного кодексу передбачала формульну систему трансфертних взаємин між державним та більш ніж 12 тисячами місцевих бюджетів. 20 липня президент Віктор Ющенко застосував право вето до цього закону.

Документ також передбачав введення нових і уточнення діючих понять і термінів у сфері бюджетного законодавства, уточнення основних функцій розпорядників бюджетних коштів, конкретизацію положень, що стосуються операцій з державним і місцевим боргом.

Законопроект також передбачав уточнення норм Бюджетного кодексу про особливості виконання державного й місцевого бюджетів у разі несвоєчасного прийняття закону про держбюджет.

Читайте також:

Рада відправила новий Бюджетний кодекс на доопрацювання

Пенсії простих українців виростуть на 60 копійок, чиновників – на 1000 гривень

Україна стала однією з найгірших країн за сплатою податків

Верховна рада відхилила проект бюджету-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: