Верховна рада відхилила проект бюджету-2010

За проект бюджету проголосували лише 189 народних депутатів з 436, зареєстрованих в сесійній залі.

Верховна рада в першому читанні відхилила проект державного бюджету України на 2010 рік.

За схвалення висновків і пропозицій Верховної ради до проекту закону про державний бюджет проголосували лише 189 народних депутатів з 436, зареєстрованих в сесійній залі.

Відповідна постанова доручала уряду при доопрацюванні проекту закону про державний бюджет на 2010 рік розглянути узагальнені пропозиції народних депутатів, депутатських фракцій та комітетів Верховної ради до зазначеного законопроекту.

Також передбачалося уточнити основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2010 рік та внести зміни до відповідних показників проекту бюджету на 2010 рік.

Крім того, уряду було доручено доопрацювати проект закону про державний бюджет на 2010 рік з урахуванням схвалених бюджетних висновків Верховної ради та подати його на розгляд Верховної ради у двотижневий строк з дня набрання чинності цієї постанови.

Нагадаємо, що проект держбюджету на 2010 рік був зареєстрований у Верховній раді 15 вересня. Документ передбачає витрати бюджету в сумі 324 млрд грн, доходи - на рівні 285 млрд грн, дефіцит - 46,7 млрд грн (3,97% ВВП), прогнозований рівень інфляції - 9,7%.

Читайте також:

Вибори президента подорожчали на 122 мільйони

Депутати запропонували збільшити дефіцит держбюджету на 157 млрд гривень

Дефіцит держбюджету становитиме 40 млрд гривень

Рада не змогла винести вирок бюджету Тимошенко

ВідеоВР відхилила проект бюджету-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: