Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Парламент провалив прийняття відповідних змін до державного бюджету.

Верховна рада у вівторок, 1 вересня, відмовилася ухвалити у другому читанні закон про зміни до державного бюджету, яким передбачалось збільшення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати.

Законопроект був внесений на розгляд парламенту депутатом від Партії регіонів Михайлом Папієвим.

За прийняття законопроекту проголосували 200 депутатів 385 з зареєстрованих в залі. Таким чином, законопроект вважається відхиленим.

Змінами до держбюджету пропонувалося затвердити на 2009 рік прожитковий мінімум на одну особу у розмірі з 1 липня – 808 грн, з 1 жовтня - 848 грн.

Також пропонувалося встановити з 1 липня 2009 року розмір мінімальної заробітної плати 825 грн, з 1 жовтня – 865 грн та з 1 грудня 2009 року - 900 грн.

Раніше регіонали заявляли, що ПР заблокує трибуну ВР у випадку, якщо законопроект про підвищення соцстандартів не набере достатньої кількості голосів.

"Ми в цьому питанні сподіваємося на підтримку Блоку Литвина, комуністів, а також інших депутатів. У випадку, якщо ми не знайдемо взаєморозуміння в сесійнійній залі, я не виключаю такий варіант розвитку подій, у нас не залишиться іншого виходу", - наголосив заступник голови Партії регіонів Олександр Єфремов.

Читайте також:

Спікер запропонував розпустити "театр абсурду" Раду

Янукович: Україну перетворили на піратський корабель

Верховна рада повернулася з відпустки

Литвин: Україну чекають найгірші часи

ВідеоРада відмовилась підвищувати зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: