Верховна рада закрилась на канікули

Народні депутати пішли у відпустку, що триватиме два місяці - до 6 вересня. Володимир Литвин, закриваючи сесію, побажав депутатам знайти порозуміння після канікул.

Глава парламенту Володимир Литвин закрив 8-му сесію 6-го скликання парламенту. Наступна, 9-та сесія Верховної ради розпочнеться 6 вересня 2011 року.

У своєму виступі Литвин висловив сподівання, що на наступній сесії депутати частіше досягатимуть порозуміння.

"У нас у сесійній залі відбувалося все – і дискусії, і намагання найтісніше обійняти одне одного, задушити одне одного в обіймах. Але разом з тим, я сподіваюся і вірю, що ми вийшли на порозуміння того, що все потрібно вирішувати, намагаючись налагодити діалог", - сказав він.

"Я розумію і представників опозиції, і представників більшості. Бо більшість бере на себе відповідальність за непрості непопулярні рішення, які не додадуть певного авторитету. Я розумію й опозицію, в якої є привілей говорити і критикувати. Я переконаний, що нам цей діалог потрібно буде утвердити і примножити", - додав він.

Литвин також зазначив, що розраховує, що з наступної сесії "буде розуміння й з боку Кабінету міністрів місця призначення і ролі Верховної ради".

"Я переконаний, що не буде того, що ми мали в останній час, коли деякі міністри не вважали за потрібне приходити доповідати відповідні законопроекти. Ми домовилися з керівництвом Кабміну, що якщо немає цікавості працювати з Верховною радою, нам також нікуди поспішати, ми будемо поступати аналогічно", - сказав він.

Як повідомлялося, багато народних депутатів заявляли про свій намір провести відпустку в Криму - на їхнє переконання, це дешево й патріотично.

Літній відпочинок для депутатів буде не першим за цей рік. Народні обранці вже розслаблялись під час зимових канікул та травневих свят.

Читайте також:

Депутати збираються "дешево і патріотично" відпочивати у Криму

Рада продала автомобілі Литвина та його попередників за мільйон

Рада відмовилася розсекречувати доходи депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: