Верховна рада закрилась на канікули

Народні депутати пішли у відпустку, що триватиме два місяці - до 6 вересня. Володимир Литвин, закриваючи сесію, побажав депутатам знайти порозуміння після канікул.

Глава парламенту Володимир Литвин закрив 8-му сесію 6-го скликання парламенту. Наступна, 9-та сесія Верховної ради розпочнеться 6 вересня 2011 року.

У своєму виступі Литвин висловив сподівання, що на наступній сесії депутати частіше досягатимуть порозуміння.

"У нас у сесійній залі відбувалося все – і дискусії, і намагання найтісніше обійняти одне одного, задушити одне одного в обіймах. Але разом з тим, я сподіваюся і вірю, що ми вийшли на порозуміння того, що все потрібно вирішувати, намагаючись налагодити діалог", - сказав він.

"Я розумію і представників опозиції, і представників більшості. Бо більшість бере на себе відповідальність за непрості непопулярні рішення, які не додадуть певного авторитету. Я розумію й опозицію, в якої є привілей говорити і критикувати. Я переконаний, що нам цей діалог потрібно буде утвердити і примножити", - додав він.

Литвин також зазначив, що розраховує, що з наступної сесії "буде розуміння й з боку Кабінету міністрів місця призначення і ролі Верховної ради".

"Я переконаний, що не буде того, що ми мали в останній час, коли деякі міністри не вважали за потрібне приходити доповідати відповідні законопроекти. Ми домовилися з керівництвом Кабміну, що якщо немає цікавості працювати з Верховною радою, нам також нікуди поспішати, ми будемо поступати аналогічно", - сказав він.

Як повідомлялося, багато народних депутатів заявляли про свій намір провести відпустку в Криму - на їхнє переконання, це дешево й патріотично.

Літній відпочинок для депутатів буде не першим за цей рік. Народні обранці вже розслаблялись під час зимових канікул та травневих свят.

Читайте також:

Депутати збираються "дешево і патріотично" відпочивати у Криму

Рада продала автомобілі Литвина та його попередників за мільйон

Рада відмовилася розсекречувати доходи депутатів

ВідеоВерховна рада закрилась на канікули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: