Верховна Рада змінила межі Слов'янська, Бахмута і Горлівки

Депутати ухвалили постанови про зміни меж деяких населенних пунктів на Донеччині та Луганщині.

Верховна Рада України змінила межі окремих населених пунктів у Донецькій і Луганській областях.

Про це повідомляє Укрінформ.

Ухвалена постанова №4896 передбачає зміну та встановлення меж міст Золоте та Гірське Попаснянського району Луганської області. 

Постанова №4929 змінює межі міста Слов'янськ і Слов'янського району Донецької області; №4930 - межі міста Бахмут та Бахмутського району Донеччини, №4931 - межі міста Горлівка.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що ці зміни зумовлені тим, що на сьогодні низка населених пунктів частково знаходяться на територіях, підконтрольних українській владі, а частково - окупованих сепаратистами.

За словами Геращенко, через це неможливо здійснювати соціальні виплати мешканцям, які проживають на контрольованій Києвом території, оскільки адміністративний центр контролюють бойовики.

У Верховній Раді стартував новий політичний сезон

Верховна Рада відкрилась, заслухала послання президента і дозволила арештувати суддю Чауса, який зажив слави тим, що консервував валютні хабарі у банці. Політична осінь обіцяє бути гарячою. Очікується традиційна битва за бюджет і тарифи, корупційні викриття та політичні чвари.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: