Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховній раді продовжили повноваження на рік

Конституційний суд визначив, що парламентські вибори мають проходити в останню неділю жовтня 2012 року, а не березня 2011.

Конституційний суд 19 листопада підтримав проведення чергових виборів до Верховної ради в жовтні 2012 року замість березня 2011. Таким чином, судді КС вирішили, що вибори мають проходити за нормами скасованої Конституції 2004 року.

Як відомо, після ухвалення рішення КС щодо повернення Конституції в редакції 1996 року виникла дискусія про те, коли повинні пройти чергові парламентські вибори, оскільки її редакція 2004 року передбачала, що чергові вибори Ради проводяться в останню неділю останнього місяця 5 року повноважень парламенту, а за Конституцією 1996 року, вибори проходять в останню неділю березня 4 року повноважень.

Зазначимо, що 19 жовтня Верховна рада схвалила проект закону про внесення змін до Конституції. У цьому документі датою проведення наступної парламентської кампанії було визначено останню неділю жовтня 2012 року, замість березня 2011.

Нагадаємо, на початку листопада представник президента у Верховній раді Юрій Мірошниченко заявляв, що відповідно до чинної Конституції редакції 1996 року чергові вибори Ради повинні пройти в останню неділю березня 2011 року.

Читайте також:

Депутатам дозволили взагалі не з'являтися в Раді

Міністр фінансів Податковим кодексом розбив обличчя бютівцю

Засідання Верховної ради відкрилося бійкою (фото)

ВідеоВерховній раді продовжили повноваження на рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції