Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховний суд Росії зменшив вироки чотирьом фігурантам справи "Хізб ут-Тахрір" на три місяці

Терміни змінили учасникам так званої першої Бахчисарайської групи.

Верховний суд Росії виніс рішення за апеляційною скаргою на вирок Північно-Кавказького військового окружного суду стосовно чотирьох кримських татар у справі "Хізб ут-Тахрір".

Про це повідомив у facebook журналіст Антон Наумлюк.

Суд зменшив тюремні терміни на три місяці чотирьом кримським татарам з так званої першої Бахчисарайської групи.

Енверу Мамутову суд змінив термін ув'язнення від 17 років до 16 років і 9 місяців.

Підсудним Зеврі Абсеітову, Рустему Абільтарову і Ремзі Меметову – термін ув'язнення  зменшили від 9 років до 8 років і 9 місяців.

Нагадаємо, 27 березня, в окупованому Криму проводилися обшуки щонайменше в 25 будинках кримських татар, затримали 20 осіб, щонайменше 16 з яких відвезли в управління ФСБ в окупованому Сімферополі. Це наймасштабніша облава в Криму з моменту окупації. Офіційно ФСБ проводить обшуки у пошуках членів забороненої в Росії ісламістської організації "Хізб ут-Тахрір". Насправді, як повідомляють джерела в Криму, відбувається масова зачистка учасників організації "Кримська солідарність", в яку кримські татари об'єднались задля допомоги жертвам окупаційних репресій. Найбільше окупантам допекли так звані громадські журналісти. 

У Європейському Союзі вже заявили, що знають про реальний стан справ з обшуками та закликали Росію негайно припинити їх. Своєю чергою захисник незаконно утримуваних в РФ українських політв'язнів Микола Полозов переконаний, що в окупованому Криму відбуваються репресії і зачистки за расовою і національною ознакою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції