Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховний суд скасував результати виборів в окрузі на Черкащині за позовом кандидата від "Слуги народу"

ЦВК визнала переможцем самовисуванця Рудика.

Верховний суд України у складі Касаційного адміністративного суду скасував протокол Центральної виборчої комісії щодо результатів парламентських виборів у 198-му окрузі у Черкаській області.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

21 серпня ЦВК прийняла протокол про результати виборів в окрузі, згідно з яким переміг самовисуванець Сергій Рудик, однак кандидатка від "Слуги народу" Наталія Дьяченко оскаржила це рішення комісії в суді.

Раніше Верховний суд скасував такий же протокол ЦВК від 5 серпня. Нове рішення суду зобов'язує комісію продовжити дії щодо встановлення результатів виборів у 198-му окрузі за результатами виконання рішень попередніх судів.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Один виборчий округ відділяє ЦВК від оголошення остаточних результатів парламентських виборів

Напередодні вночі члени Центрвиборчкому оголосили переможців по 198 округах. Нині затримка за 210 виборчим округом. Там дораховують голоси, їх мають оголосити на сьогоднішньому засіданні. За законом підсумки голосування мали підбити до вчорашнього дня.  

Один виборчий округ відділяє ЦВК від оголошення остаточних результатів парламентських виборів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції