Верховний суд: українці не повинні самостійно сплачувати за встановлення газових лічильників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість установки лічильників вже закладена у тарифи на оплату спожитого газу.

Облгази мають встановлювати лічильники природного газу для населення за власний рахунок.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Верховного суду.

Зазначається, що установка здійснюється за рахунок операторів газорозподільних мереж, бо у їхні тарифи на оплату спожитого газу вже закладені ці витрати.

У квітні 2017 року низка громадян звернулися до суду з вимогою зобов'язати ПАТ "Криворіжгаз" за власний рахунок до 1 січня 2018 провести установку в їх квартирах лічильників газу.

"Відмова відповідача встановити індивідуальні лічильники позивачам суперечить вимогам законодавства, порушує їх права як споживачів... Саме на суб'єкт господарювання - газорозподільну організацію покладено обов'язок встановлення лічильників газу для населення, і тільки він повинен вживати заходів щодо притягнення інших джерел фінансування цих робіт, покладання таких обов'язків на споживачів неправомірне", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 жовтня, Кабінет Міністрів під час екстреного засідання одноголосно підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5%. Від 1 листопада 1 тисяча кубометрів газу буде коштувати 8850 гривень.

Відео12 міст не можуть розпочати опалювальний сезон через борги перед Нафтогазом

12 міст України не можуть розпочати опалювальний сезон через борги теплопостачальних підприємств перед Нафтогазом. Як повідомили у компанії, наразі в епіцентрі проблем Херсонська область та такі міста: Кривий Ріг, Сміла, Первомайськ та Шепетівка. Українці витрачають на їжу більше половини своїх доходів. Українські виробники яєць йдуть на рекорд! За 9 місяців цього року вони вже експортували більше мільярда яєць за кордон. Кабельне телебачення в Україні подорожчає. Вже з початку наступного року тарифи зростуть майже вдвічі. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

12 міст не можуть розпочати опалювальний сезон через борги перед Нафтогазом

Залиште свій коментар

Вибір редакції