Верховну раду Криму перейменують на "Верховный совет"

Російська громада Криму вважає нинішню назву парламенту автономії "варіантом російсько-українського "суржику".

Представники Російської громади Криму і партії "Руський блок" у кримському парламенті за підтримки представників партії "Союз", ПСПУ і Партії регіонів мають намір ініціювати ухвалення Верховною радою АРК постанови "Про затвердження найменування представницького органу Автономної Республіки Крим російською мовою: "Верховный Совет Автономной Республики Крым".

Автори проекту постанови пов’язують необхідність її прийняття з "абсурдністю існуючого досі положення, коли парламент Криму російською мовою іменується в якомусь варіанті російсько-українського "суржику", а саме: "Верховная Рада Автономной Республики Крым". Проти такої назви найвищого представницького органу Автономної Республіки Крим в його російському варіанті неодноразово виступали представники кримської громадськості і самі кримські депутати", повідомляє портал Російської громади Криму.

На думку депутатів, які стали ініціаторами вказаного проекту постанови, його проходження в парламенті Криму "стане ще одним "лакмусовим папірцем", який допоможе кримчанам визначитися в питанні про те, хто з представників політичних сил Криму реально захищає права і інтереси російськокультурних громадян, які складають переважну більшість населення півострова".

Проект зареєстрований у секретаріаті ВР АРК 2 листопада депутатами Сергієм Цековим, Петром Запорожцем, Володимиром Кличниковим, Олегом Родівіловим, Віктором Поповим, Світланою Савченко і Олегом Слюсаренком.

Читайте також:

Черномирдін: викорінити російську мову в Україні неможливо

Українка перемогла на Міжнародній олімпіаді з російської мови

Із керівництва кримського парламенту вигнали російських націоналістів

Регіонал вимагає карати гнобителів російської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: