Верховну раду розблокували, щоб закрити до кінця літа

Після бійок, блокування трибуни та вимкнення системи для голосування, депутати від ПР таки дозволили парламенту трохи попрацювати і піти на канікули.

Верховна рада після перерви розпочала повноцінне засідання. Всі депутати зайняли свої місця і обговорювали питання щодо підготовки до Євро-2012, оздоровлення банків та інші законопроекти.

Проте вже через 15 хвилин спікер Володимир Литвин оголосив про закриття четвертої сесії, депутати встали і у залі залунав державний гімн.

Наступна сесія відбудеться 1 вересня.

Нагадаємо, з моменту відкриття засідання о 10 годині ранку до перерви, яка була оголошена о 12:00 Верховна рада практично не працювала - спікеру Володимиру Литвину дозолили лише оголосити засідання відкритим та зачитати депутатські звернення, хоча і під час цього у нього намагалися вирвати мікрофон.

Після цього депутати від ПР пролізли у апаратну і вимкнули систему для голосування "Рада", а також усі мікрофони у сесійній залі.

Після цього, о 12:00, Литвин пригрозив, що закриє засідання, але вже через хвилину оголосив перерву на півгодини. Після перерви депутати повернулися до зали, зайняли свої місця і розпочали нетривалу роботу.

Читайте також:

"Регіонали" у Раді вимкнули систему для голосування

Литвин вирвався з заблокованого кабінету і відкрив засідання Ради

БЮТ і Партія регіонів гуртом заблокували Раду

ВідеоЛитвин оголосив про закриття сесії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: