Верланов вимагає заслухати його на засіданні ТСК щодо можливих зловживань у податковій та на митниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перше засідання ТСК відбулося 4 червня.

Сергій Верланов розраховує на особисту участь у наступному засіданні Тимчасової слідчої комісії щодо можливих зловживань у податковій та на митниці. За його словами, він хоче мати право особисто надати пояснення членам комісії, фахово підкреслити існуючі проблеми і взяти участь у справжній дискусії щодо їх вирішення.

Про це заявив сам голова Державної податкової служби України (2019 – 2020 рр.) на своїй сторінці у Facebook.

Так, за його словами, презентовані на засіданні ТСК слайди, які за твердженням Голови комісії зроблені "з коліс", - це лише один із поглядів на ситуацію та є маніпулятивними і лише відводять увагу від важливих речей, які не мають нічого спільного із темою боротьби із шахрайством з ПДВ.

"Вимірювання ефективності оподаткування відсотковим співвідношенням ПДВ до ВВП є некоректним. Великі цифри говорять про поліцейську державу та означають високі податки і тотальний контроль. Менші цифри говорять про вільний ринок та більш сприятливий податковий режим, і я є послідовним прихильником саме цього підходу. Тому теза пана Любченка, що найкращими роками є 2010-2012 рік, коли цементувалася система Януковича-Клименка, є дуже показовою", - заявив Сергій Верланов

"Якщо ж виважено подивитися на динаміку декларування ПДВ стає зрозумілим, що саме наша команда досягла безпрецедентних успіхів у боротьбі із шахрайством з ПДВ. За період нашої роботи (з серпня 2019 р. по березень 2020 р.) у порівнянні з минулим роком нарахування ПДВ зросли на 14% при рості бази оподаткування всього на 1,9%. Це 20,7 млрд грн, які додатково надійшли до бюджету завдяки реальній боротьбі зі схемами. За цей період чисте сальдо ПДВ становило 71,7 млрд грн, тоді як рік тому – 45,9 млрд грн. Це 56,4% приросту рік до року", - зауважив Сергій Верланов.

Я отримав запрошення на сьогоднішнє шоу "Свобода слова Савіка Шустера". Програма присвячена темі роботи Тимчасової...

Опубліковано Сергієм Верлановим Пʼятниця, 12 червня 2020 р.

Додамо, за словами держслужбовця раніше таких результатів не досягав ніхто з керівників ДПС.

"Ці цифри чомусь не прозвучали на ТСК, але просто відмахнутись від них не вдасться. Таких результатів не досягав ніхто з керівників податкової до того, і я щиро бажаю ДПС України їх зберегти та примножити в майбутньому, без огляду на прізвища керівників", - підсумував він.

Нагадаємо, 4 червня відбулося перше засідання ТСК з питань розслідування, оприлюднених у ЗМІ фактів, можливих корупційних дій посадових осіб державних органів влади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції