Вертолітний майданчик для Януковича в Каневі обійдеться майже в 90 млн грн

Будівництво вертолітного майданчика в Каневі має бути закінчене до червня 2011 року. Вартість будівництва – 86 млн 970 тис. грн.

Будівництво вертолітного майданчика в селі Пекарі Канівського району Черкаської області з пасажирським терміналом пропускною здатністю 50 пассажирів на годину і з під'їзною дорогою має бути закінчене до червня 2011 року. Вартість будівництва – майже 90 млн грн

Про це йдеться в повідомленні Вісника державних закупівель.

Переможцем конкурсу держзакупівель за неконкурентною процедурою "закупівля в одного учасника" стало ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна".

Замовником будівництва вартістю 86 млн 970 тис. грн виступило держпідприємство «Льодові арени». Будівництво майданчика ведеться в рамках підготовки до Євро-2012. Закупівля послуг проведена.

Нагадаємо, раніше віце-спікер ВР Микола Томенко повідомив, що на будівництво вертолітного майданчика для Януковича в Каневі виділено 2,6 мільйона гривень державних коштів.

Зі свого боку, глава Черкаської облдержадміністрації стверджує, що критика будівництва вертолітного майданчика в Каневі - дешевий популізм, а майданчик "сам Бог велів будувати".

Читайте також:

Черкаський губернатор про вертолітний майданчик для Януковича: сам Бог велів будувати

Вертоліт Януковичу дав той же чоловік, що і "Межигір'я"

Оренда гвинтокрила Януковича коштуватиме 7,5 мільйонів

Януковича на гелікоптері можна буде побачити за 10 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: