Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Весільний бум. Українці масово вирішили одружитися в день трьох вісімок на календарі

Молодята кажуть, що одружитися саме цього дня їм радили психологи, астрологи та нумерологи.

Без перерви на обід із величезними чергами – РАГСи від самого ранку реєстрували шлюби. Вісімки на календарі – 18.08.2018 - спричинили весільний бум в Україні вдруге за місяць. 18 серпня охочих одружитися майже втричі більше, ніж восьмого, бо поєднання цифр припало на вихідний день.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Натовп під РАЦСом через весільний ажіотаж. У Дніпрі наречені шикуються в черги. Усе – через вісімки. Сьогодні тут вдвічі більше охочих одружитися, ніж звичайної літньої суботи. Вільних місць на 18 серпня вже в квітні не було. Від самого ранку до п'ятої вечора працівниці РАЦСу працюють без відпочинку. Півсотні церемоній за день. у РАЦСі з власної ініціативи навіть прикрасили стіни надувними цифрами.

Молодята кажуть, що одружитися саме цього дня їм радили психологи, астрологи та нумерологи. Мовляв, вісімка – це безкінечність. Тобто шлюб буде довгим. Натомість священик каже, що цифри тут ні до чого. Адже шлюб буде довгим та міцним лише там, де є кохання, розуміння та повага одне до одного.

Символічні дати не гарантують щасливого життя, визнають у Мін'юсті. Статистика розлучень однакова для шлюбів, укладених у виняткові чи звичайні дні. Тож радять покладатися не на календар, а на щирі стосунки.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Ольги Павловської.

ВідеоЩасливі вісімки. ТСН бачила нову хвилю весіль у магічну дату

Без перерви на обід із величезними чергами – РАГСи від самого ранку реєструють шлюби. Вісімки на календарі спричинили весільний бум в Україні вдруге за місяць. 18-ого серпня охочих одружитися майже втричі більше, ніж восьмого, бо поєднання цифр припало на вихідний день. Ольга Павловська - про весільну логіку.

Щасливі вісімки. ТСН бачила нову хвилю весіль у магічну дату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції