Весна в Україні настане на тиждень раніше, ніж зазвичай

У лютому в Україні буде кілька хвиль похолодань, але зима закінчиться швидко, і вже на початку березня повітря прогріється до +15 градусів.

До кінця лютого Україну чекає ще кілька хвиль похолодань, але весна настане вже на початку - в середині березня: на тиждень раніше, ніж зазвичай, прогнозують синоптики.

"Весна настане вже у середині березня. При цьому, за нашими прогнозами, березень буде теплим і жодних різких коливань температури не буде", - розповіла представниця Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

За її словами, у березні температура буде на кілька градусів вище, ніж зазвичай цього місяця, в порівнянні з минулими роками.

"Скоро зима закінчиться. З третьої декади лютого ви побачите, що таке березень. Це температура, яка доходить до +15 градусів. У цілому, кінець зими наступає, коли з'являється стійкий 0 градусів. І ми прогнозуємо, що цей показник буде навіть на тиждень раніше кліматичних термінів – наприкінці лютого на території Криму, а на всій території України – на початку чи в середині березня", - зазначила експерт.

Вона додала, що переживати, що будуть дуже сильні морози, не варто.

"У другій декаді лютого слід очікувати кілька похолодань. Зараз буде перше похолодання, потім дещо потеплішає, і буде ще одне похолодання. Тобто лютий буде характеризуватися постійною зміною: тепло-холод, тепло-холод...", - повідомила Мартазінова.

Вона нагадала, що європейські та американські вчені прогнозували дуже холодну зиму, а українські синоптики – тільки холодний грудень, і не помилилися. За прогнозами, у лютому варто очікувати, що буде не більше 10-15 морозу.

Детальніше про погоду в Україні дізнайтеся тут.

Читайте також:

Харківський бабак напророкував ранню і теплу весну

Синоптики запевнили, що літо-2011 не буде "пекельним"

Перший український турист полетить в космос

Третина росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі

ВідеоВесна в Україні настане на тиждень раніше, ніж зазвичай

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: