Весняне тепло не залишить Україну найближчим часом, а у березні повернуться морози

Весняне тепло не залишить Україну найближчим часом, а у березні повернуться морози

Загалом зима цьогоріч тепліша за середні показники.

Сьогодні в Україні панувала майже весняна теплінь: +8 у Києві, до +13 на Заході й Півдні. Якої погоди чекати наступного тижня - розповіли у випуску ТСН.Тиждень.

Здається, що цьогорічний лютий претендент на рекорд серед найтепліших зимових місяців. А ще у вересні синоптики передрікали: “Зима буде теплішою, за кліматичну норму на 2 градуси. Середня температура становитиме +2...-3. Сніг чергуватиметься з дощами”.

І справді у лютому денні температури фактично не опускалися нижче нуля. Та й дощів у лютому майже нема. Чи це вже весна – ТСН. Тиждень зібрав всі прогнози: метеорологічні й народні.

Відео Метеозалежність: як скоро прийде весна та чи варто ховати теплі речі

+ 8 у Києві, до +13 на Заході й Півдні. Така майже весняна теплінь панувала сьогодні в Україні. І це 17 лютого. Весна чи лише репетиція? ТСН.Тиждень слухав прогнози синоптичні й народні і розкаже, чи варто ховати теплі речі далеко.

Метеозалежність: як скоро прийде весна та чи варто ховати теплі речі

Тенденція до потепління продовжуватиметься. У понеділок, 18 лютого, сонце чергуватиметься  із хмарами всюди, крім Сходу. А з вівторка сяятиме всюди. Температура повітря на Заході найближчими днями триматиметься в межах 5-8 градусів тепла. На Півночі й у Центрі - +2...+4. На Півдні до +8. На Сході температура повітря підніметься лише на трішечки вище нуля - 0...+2.

Львівська бабачиха-віщунка Маруся наворожила початок весни з середини березня, на відміну від харківського Тимка, який напрогнозував весну аж на квітень. Але науковці кажуть: Марусині прогнози останні кілька років збувались. Тож, їм вірити можна.

Та й народна прикмета це підтверджує. На Стрітення весна перемогла зиму. Весна, здається, вже на порозі.

Але не поспішайте ховати свої теплі речі далеко, бо в перші тижні березня синоптики ще обіцяють недовготривалі повернення зими зі снігом і морозами.

Кореспондент ТСН.Тижня Наталія Ярмола

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів