Весняний паводок затопив Кременчук

Глибина підтоплення місцями досягала метра. Жителі Кременчука бояться, що натиску води не витримає стара каналізація.

У Полтавській області весняний паводок спричинив підтоплення міста Кременчук. Глибина підтоплення у деяких районах досягала метра.

Зокрема, затопило мікрорайон Молодіжний на околиці міста, геть відрізавши деякі будинки від суші. "За Молодіжним - поля, з них і потекла тала вода", - пояснює заступник начальника Кременчуцького міськуправління МНС Віталій Навроцький.

За його словами, глибина підтоплення місцями досягала метра, але зараз більша частина води в місті відкачана, транспорт працює.

Жителі Кременчука бояться, що натиску води не витримає стара каналізація і наступного разу місто затопить не лише водою. Водночас, комунальники запевняють, що все справно.

Тим часом глава МНС Нестор Шуфрич заявив, що під загрозою підтоплення - 13 областей України і Київ. Це, перш за все, західні регіони і області Дніпровського каскаду (по їх території протікає ріка).

Глава екологічної асоціації "Зелений світ" Юрій Самойленко уточнив, що найбільша загроза паводку існує у Київській, Черкаській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Чернівецькій, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській областях і Закарпатті.

Читайте також:

Загроза підтоплення існує в 13 областях України та Києві

Елітні особняки під Києвом затопить у квітні

Оголошено список територій, які постраждають від паводків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: