Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вести законну політичну діяльність в Україні - небезпечно для життя і здоров'я, - Розумна сила

Як тільки нові політичні партії в Україні стають реальною загрозою режиму, що діє, їх намагаються знищити.

Про це 10 липня під час прес-брифінгу в прес-центрі “Українські новини” заявив лідер політичної партії  “Розумна сила”  Олександр Соловйов.

“Якщо партія має сильну структуру, якщо вона знаходиться в опозиції до влади, якщо до неї прислухаються люди, її тут же намагаються прибрати із політичної карти України. Якщо це не виходить зробити законним шляхом, влада вдається до незаконних варварських методів боротьби і сподівається шантажем зупинити розвиток нових політичних партій”, - заявив політик.

Крім того, коментуючи напад організації “С14” на збори партії “Розумна сила”, що відбувалися 6 липня, в політичній силі заявили про те, що подібні методи їх не зупинять. Навпаки, в партії взялися об'єднати свої зусилля з тими, хто також піддається тиску з боку влади.

Олександр Савченко "Розумна сила"

“Якщо комусь здається, що подібні спроби залякати нас, спрацюють, вони помиляються. Україна гостро потребує змін і, в першу чергу, слід негайно відновити верховенство Закону в країні. Ми не можемо продовжувати закривати очі на беззаконня, яке відбувається з потурання владі. Люди потребують захисту, і тепер уже  захисту від власного уряду”, - говорить заступник лідера партії “Розумна сила” Олександр Савченко.

Під час прес-брифінгу Олександр Соловйов також неодноразово підкреслив, що єдиний вірний вектор розвитку країни - україноцентризм. На думку політика, дотримання цього вектора дозволить Україні стати сильним гравцем на геополітичній карті Світу. 

Нагадаємо, 6 липня націоналістична організація “С14” зірвала чергові збори політичної партії “Розумна сила” і жорстоко побила заступника лідера партії Олександра Савченко.

Вибір редакції