Ветерани добровольчих батальйонів вимагають створити особливий солдатський комітет

Він має контролювати справи проти представників добровольчого руху.

Вдень у суботу невдоволені рішенням заарештувати Валентина Лихоліта активісти перекрили рух на Хрещатику. Посеред вулиці з'явився військовий намет, а поблизу нього – шини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Автомобілі з символікою добровольчих батальйонів заблокували виїзди з території Печерського районного суду. Учасники блокади кажуть, що звинувачувати командирів у мародерстві за події 2014 року немає підстав. "Ми добували зброю в боях! Нам не давала держава зброї. І оце ви вважаєте бандформування? Я цього не розумію", - каже один із бійців.

Справа "Баті". Активісти заблокували рух Хрещатиком і встановлюють намет

"Нікого з громадян ми там не вбили, не пошкодили. А якщо зачепили гідність людини, яка проводила референдум проти України, за Росію, то хай звертається до Путіна за допомогою", - коментує судовий процес інший боєць АТО.

Організатори акції на Хрещатику не приховують, що справа комбата "Баті" більше привід, ніж причина акції. Бо їх обурює системне ставлення до добровольців. "Акція оголошена безстроковою. І мова йде не тільки про "Батю", а взагалі про всіх добровольців, що зараз притягнуті по надуманих справах до відповідальності. Ми вимагаємо створення солдатського комітету, для того щоб контролювати прозорість цих справ", - заявив один із активістів.

Раніше вони оголосили, що арешт Лихоліта може стати початком третього Майдану. Однак вечором цього ж дня апеляційний суд відпустив комбата "Батю" на поруки депутатів.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

ВідеоАктивісти перекрили рух на Хрещатику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: