Ветерани з Коломиї повернули Януковичу нагороди

Коломийські ветерани Другої світової війни повернули Януковичу російські медалі, бо "перемога над німцями коштувала нам більше, як совєцька окупація".

Коломийські ветерани Другої світової війни повернули Віктору Януковичу російські медалі, якими їх нагородили з нагоди 65-річчя перемоги у "Великій Вітчизняній". Учасники акції запакували медалі у бандероль та відправили їх президенту.

Акцію урочистого повернення нагород група ветеранів організувала біля приміщення Коломийського "Укртелекому".

"Ми, діти війни, вирішили відіслати медалі президентові, з проханням про українську медаль для вшанування жертв війни, бо перемога над німцями коштувала нам більше, як совєцька окупація, коли вивозили цілими селами наших батьків на Сибір", - зазначила громадська активістка Емілія Бережницька.

Вона згадує, як на її очах у рідному селі Голинь охоронці з вівчарками заганяли сусідів цілими родинами з малими дітьми в ешелони товарних вагонів, котрими вивозили на Сибір. По дорозі поводилися з ними, немов із худобою. А родина тим часом проживала по різних хатах села, щоб ніхто не зміг знайти.

Учасники акції запакували медалі у бандероль та відправили Віктору Януковичу з гаслами: "Ні президентській російсько-зірковій окупації"!, "Геть символам більшовицького окупанта України!", "Скажіть ні НКВДівській зірці на грудях України!", "Російська зірка та гестапо тепер у кожну хату!".

Читайте також:

Парламент Криму подав до КС на Шухевича

Справу про позбавлення звання героїв радянських воїнів передано у ВАСУ

Янукович нагородив дітей-героїв і зіграв у футбол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: