Ветерани з Криму і Донбасу поїдуть на парад 9 травня до Львова

Громадські активісти за свій рахунок привезуть ветеранів з півдня і сходу України на День перемоги до Львова.

Активісти однієї з кримських організацій, дізнавшись про те, що Львівська міськрада хоче відмовитися від святкування 9 травня, вирішили за свій рахунок доставити бажаючих пройтися вулицями Львова на День перемоги.

Організатори акції підкреслили, що їхній задум - не провокація, а візит дружби до тих, хто "вважає себе нащадками не загарбників, а визволителів західної України".

"Дізнавшись про нашу ідею, відгукнулися мешканці багатьох областей України. Вже готові поїхати люди з Одеси, Луганська, Харкова, Донецька, Запоріжжя, Херсона. Приєднаються до ходи та мешканці Львова", - розповіли організатори акції "Комсомольській правді в Україні".

За словами керівника мобілізаційного пункту Сергія Юхіна, заявок уже так багато, що поїхати зможуть не всі.

"Серед тих, хто надіслав заявки, проведуть своєрідний конкурсний відбір. Це пов'язано з тим, що доброволець має усвідомлювати всю серйозність свого вчинку. Якщо до нас звернуться кримські ветерани, яким дорога не буде в тягар, їм буде віддано пріоритет", - зауважив він.

У той же час ті львів'яни, які схвалюють ідею спільного святкування Дня перемоги у Львові жителями різних міст, побоюються провокацій з боку влади міста.

Читайте також:

Російські націоналісти злякалися проводити марш у Львові

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Фаріон закликала дітей "вражою злою кров'ю волю окропити"

На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: