"Ви гордість Української держави": Зеленський привітав Патона зі 101-річчям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Патон святкує День народження 27 листопада.

Президент України Володимир Зеленський привітав президента Національної академії наук України Бориса Патона зі 101 Днем народження, який він святкує 27 листопада.

Привітання глави держави з'явилося на офіційному сайті Офісу президента.

"Усе своє життя Ви присвятили улюбленій справі, невтомно працювали задля розвитку науки і на благо нашої держави, подаючи приклад унікальної працездатності й вірності обраному шляху. Ваші вражаючі наукові здобутки - безцінний внесок у вітчизняну і світову науку. Ваш світлий розум, високий професіоналізм та життєва мудрість — взірець для майбутніх поколінь. Без перебільшення, Ви гордість Української держави, один із її символів", - ідеться у привітанні.

Президент побажав науковцеві здоров'я та невичерпної життєвої енергії."Нехай Ваш багатий досвід, талант, самовіддана подвижницька праця і невтомна наснага ще багато років слугують українській науці та нашій державі", - написав президент.

Як повідомлялося, 27 листопада Борис Патон святкує своє 101-річчя. Саме його першим нагородили званням Героя України. Він - понад як пів століття президент національної академії наук та директор Інституту електрозварювання імені Євгена Патона.

Відео Людина-легенда: українському вченому Борисові Патону виповнюється 101 рік

Саме його першим нагородили званням Героя України. Він - понад як пів століття президент національної академії наук та директор Інституту електрозварювання імені Євгена Патона. Борис Патон - справжня людина-легенда. Йому виповнюється сто один рік. Про його досягнення та секрет довголіття вченого дивіться у сюжеті. 

Людина-легенда: українському вченому Борисові Патону виповнюється 101 рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції