Перейти до змісту
"Ви розігнали найдивніший фейк": Єрмак прокоментував скандальне фото обіду з військовими на Донбасі

Світлину опублікувала та засудила нардепка від "ЄС" Ірина Геращенко.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував вчорашнє фото з сайту Офісу президента, на якому Володимир Зеленський та він під час робочої поїздки на Донбас, обідають за столом разом з військовими. На світлині, яку 14 жовтня жваво обговорювали у соцмережах, військові просто сидять за пустим столом у той час як президент та керівник його Офісу щось смачно їдять. Після публікації цього фото Зеленського почали звинувачувати у тому, що президент дозволив собі їсти перш, ніж їжу принесли військовим.

Єрмак на своїй сторінці у Facebook назвав це абсурдом і фейком.

"Ну це вже абсурд, хлопці! Ви розігнали найдивніший фейк в цьому році. Рік ще не закінчився, але вже можна підбивати підсумки вашої сюрреалістичної активності. Придумати, що військовим на Донбасі не подали їжу, – це дно. Все інше, що ви придумували та розганяли протягом цього року, навіть згадки не заслуговує у порівнянні з цим. До речі, знаєте, з місць розташування наших військових на Донбасі увесь наш політикум виглядає як щось дуже нездорово. Ви робите битвою все що завгодно – в українському тилу. З фронту ваша активність виглядає особливо цинічною", - написав він.

Керівник Офісу президента також подякував захисникам і захисницям "за цю чергову можливість відволіктися від абсурду політикуму і побачити справжнє, щире".

Ну це вже абсурд, хлопці! Ви розігнали найдивніший фейк в цьому році. Рік ще не закінчився, але вже можна підбивати...

Опубліковано Андрієм Єрмаком Середа, 14 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, вчора, 14 жовтня, Офіс президента опублікував фото, на якому Зеленський і Єрмак під час візиту до Донецької області обідають за одним столом з військовими, яким нібито не подали їжу. Зокрема, на своїй сторінці у Facebook цю світлину засудили: народна депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко, виключений з фракції "Слуга народу" нардеп Гео Лерос та інші. "На цій фото з офіційного сайту Зеленського я бачу двох людей, які їдять і інших, які сидять для масовки, біля них ані посуду, ані приборів. А що бачите ви? Це фото я сприймаю принизливим для Армії. А як його сприймаєте ви?", - написала Ірина Геращенко.

Варто зазначити, що на сайті Офісу президента наразі ці фото є, зокрема і те, де військові сидять перед порожнім столом, коли Зеленський та Єрмак їдять та інші, де обідають усі.

Візит Зеленського на Донбас. Обід з військовими
Офіс президента України
Візит Зеленського на Донбас. Обід з військовими
Офіс президента України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин