Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ви відроджуєте справу, яка давно зупинилася" - Олександр Стаднік привітав "Нібулон" із введенням в експлуатацію 140-метрового судна

Сталося це у рамках проведення міжнародного форуму Trans Expo Odesa-Mykolaiv 2019.

20 вересня на Миколаївщині завдяки роботі заводу "Нібулон" відбулася дійсно історична подія для українського суднобудування - введено найбільше за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу "НІБУЛОН" судно – 140-метровий плавкран з двома крановими частинами та зерносховищем на 10 тисяч тонн Nibulon Maх. 

судно "Нібулон"_реклама
unian.net

Керівництво та колектив підприємства привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік. "Доброго дня, шановні присутні! Доброго дня, Миколаївщино! Я хочу привітати вас з цим днем, бо кожен має відношення до сьогоднішньої події – коли ми бачимо не на словах, а на ділі, і бачимо реальний результат. Хочу подякувати керівнику, засновнику, Герою України Олексію Вадатурському.

Це для мене поважна мить, коли можу подякувати за всі добрі справи, а насамперед, за сьогоднішню подію. Бо це, насамперед, робочі місця, сім’ї, які працюють, а найголовніше – повага за те, що в Україні почала відроджуватися справа, яка дуже давно запинилася. За це вам дякую!", - сказав Олександр Стаднік.

судно "Нібулон"_реклама
unian.net

Сьогодні на території заводу також працювала виставка "Суднобудування та водний транспорт 2019".

судно "Нібулон"_реклама
unian.net

У заході взяли участь десятки іноземних та українських компаній морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції