Вибивати борги за воду комунальникам допоможе "Спрут"

Комунальники взяли на озброєння прилад, який дозволяє перекривати воду боржникам в окремо взятій квартирі просто з підвалу.

Зі злісними неплатниками за комунальні послуги у Харкові відтепер бореться "Спрут". Так називається прилад, який розробили фахівці полтавського "Водоканалу", і щиро, хоч і не безкоштовно, пропонують колегам із сусідніх областей. Головна перевага приладу – перекрити воду в окремо взятій квартирі можна просто з підвалу, згоди господаря не потрібно.

Майстри спостерігають, як "Спрут" підіймається водопровідною трубою. Телезонд, подібний до медичного, знаходить ту, що йде до квартири боржника. Потім - закриває трубу заглушкою. Інші деталі розробники "Спрута" тримають у секреті. Лише наголошують – працює система надто дієво.

Головну перевагу приладу комунальники бачать у тому, що він дає можливість відключити боржника, не заходячи до його оселі.

Цього тижня на особливо зухвалих боржників напустили "Спрута" харківські комунальники. Населення міста винне за воду більше сімдесяти мільйонів гривень. Тож у місцевому "водоканалі" наголошують – діють згідно з законом.

Поруч із машиною, яка забезпечує відключення боржників – пересувна каса. До неї час від часу підходять люди – хто несе п’ятдесят гривень, хто відразу тисячу. Таємничий "Спрут" - це ще й психологічна зброя.

"Як побачать люди бригаду з відключення, оплата одразу збільшується у 2-3 рази", - кажуть комунальники.

Самі люди наголошують – здебільшого не платять ті, у кого гроші є. Тож відключення за допомогою системи "Спрут" порушенням своїх прав не вважають.

За той час, що технологія "Спрут" працює в Україні, воду "перекрили" тисячам боржників. Втім, жоден з них, наголошують комунальники, і досі не звернувся до суду з позовом на такі дії.

Більше про те, як вибивають борги комунальники, дізнайтеся з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

В липні кияни заплатять за комунальні послуги вдвічі більше

За рік ЖКГ і медицина в Україні подорожчали на третину

Майже мільйон киян залишились без гарячої води

"Київгаз" відхрестився від проблем з гарячою водою у Києві

ВідеоЯк вибивають борги комунальники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: