Виборчий штаб Януковича очолив Азаров

Головні ролі також дісталися Андрію Клюєву, Володимиру Рибаку і Борису Колеснікову.

Народний депутат від Партії регіонів Микола Азаров розповів, хто і за що відповідатиме у виборчому штабі лідера Партії регіонів Віктора Януковича на президентських виборах.

Ключові посади в ньому посядуть сам Азаров, Андрій Клюєв, Володимир Рибак і Борис Колесніков.

"Організаційний напрям очолив Андрій Клюєв. Роботу з регіональними штабами і координацію діяльності місцевих організацій узяв на себе Володимир Рибак. Ідеологічний і креативний напрям кампанії забезпечуватиме Борис Колесніков.", - розповів Азаров. Крім того, Колесніков також займатиметься фінансовими питаннями.

"Очолює всю роботу сам лідер (Віктор Янукович). Але оскільки він часто буде в роз'їздах, функція координації всіх напрямів кампанії лежить на мені. І ніякого дублювання повноважень тут не буде. Ніяких двох паралельних штабів, про яких говорять в ЗМІ, - теж", - завірив Азаров.

Нагадаємо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович повідомив про те, що буде балатуватися на президентських виборах. Він не виключив, що Верховна рада прийме рішення про призначення виборів на 17 січня 2010 року, і така дата його влаштовує.

В свою чергу, Блок Юлії Тимошенко запропонував Партії регіонів підтримати проведення президентських і парламентських виборів 25 листопада 2009 року, заявив Микола Азаров. Але на його думку, ПР на таку пропозицію не пристане.

Читайте також:

БЮТ запропонував ПР одночасні парламентські та президентські вибори

Янукович погодився обиратися 17 січня

Яценюк: у другому турі я переможу Януковича

Тимошенко: у Януковича, Ющенка та Яценюка один штаб на трьох

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: