Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виборчком РФ знехтував нотою України і підтвердив "вибори у штатному режимі" в окупованому Криму

Так само ЦВК Росії знехтував позицією України 2016 року під час виборів до Держдуми.

Центрвиборчком Росії знехтував нотою МЗС України щодо проведення виборів президента в окупованому Криму. Вони відбудуться у штатному режимі.

Про це повідомив заступник голови ЦВК РФ Микола Булаєв, передає РІА "Новости".

"У цьому випадку для громадян Росії, які проживають в Криму і Севастополі, це питання вирішене - воно вирішено на "референдумі" 2014 року. Ми бачили, як він проходив, як люди практично одноголосно обрали своє майбутнє: ухвалили рішення про входження до складу Російської Федерації, живуть в Росії і є громадянами Росії. І природно, це право громадян голосувати Росія забезпечить, в цьому навіть сумніватися нікому не треба", - сказав він.

Він нагадав, як ЦВК Росії знехтував подібною заявою України 2016 року під час виборів до Держдуми, делегітимізованої внаслідок незаконного входження до неї "депутатів" з окупованого півострова. 

За словами Булаєва, "депутати" з окупованого Криму "успішно працюють у Держдумі".

Нагадаємо, Україна надіслала ноту протесту Росії через проведення в анексованому Криму та на окупованому Донбасі виборів президента РФ. Лише за умови невідкриття там дільниць Росія зможе провести голосування в дипломатичних представництвах на вільній території України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції