Виборчою технологією N1 в Україні залишається підкуп

Така технологія виявилася ефективною і відносно недорогою на позачергових місцевих виборах, які проходили останнім часом.

Комітет виборців України (КВУ) стверджує, що під час майбутніх виборчих кампаній найбільш ефективною технологією буде грошовий підкуп виборців.

"Комітет виборців України прогнозує, що у зв'язку з економічною кризою і високим рівнем розчарування виборців у політичних силах, підкуп широко застосовуватиметься під час майбутніх виборчих кампаній", - сказав голова КВУ Олександр Черненко на прес-конференції в Києві.

При цьому він наголосив, що така технологія виявилася найбільш ефективною і відносно недорогою на позачергових місцевих виборах, які проходили останнім часом в Україні. Зокрема, посилаючись на ЗМІ, Черненко зазначив, що таку технологію застосовували Блок Литвина і "Громадський актив Києва" на виборах депутатів Київради, а також Партія регіонів на виборах до Тернопільської облради.

Крім того, в КВУ вказують на партійну мінімалізацію на позачергових виборах, зокрема виборах міських, сільських і селищних голів. Також Черненко не виключає, що під час майбутніх виборчих кампаній поширеною стане така технологія, як використання судів для впливу на виборчий процес.

За даними КВУ, також можуть втручатися правоохоронні органи. "Ми прогнозуємо, що посилиться вплив правоохоронних органів на виборчий процес", - підкреслив він.

За словами Черненка, це виражатиметься в тому, що правоохоронні органи не так втручатимуться у виборчий процес, як демонструватимуть бездіяльність під час порушень. Він також припускає, що при цьому з боку правоохоронців може бути використаний такого роду піар, як виклик відомих політиків на допити.

Читайте також:

НУ-НС пропонує брати з кандидатів в президенти два мільйони застави

Лікарі дозволили Ющенку йти в президенти

На виборах на Луганщині відпрацювали політтехнології

ПР натякає, що підтримає програму Тимошенко в обмін на посади в уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: