Виборці Януковича відчувають до нього роздратування і байдужість

З симпатією та повагою до української влади ставиться тільки 4% українців. Негативні відчуття по відношенню до влади переважають в усіх регіонах.

Влада найчастіше викликає в українців роздратування, презирство та байдужість. Серед розчарованих - і виборці Віктора Януковича.

Як свідчать результати дослідження, проведеного компанією GfK Ukraine, у 32% опитаних нинішня українська влада викликає роздратування.

Негативні відчуття по відношенню до влади переважають в усіх регіонах. При цьому страх більш характерний для Західного регіону (19%), хоча відносно висока частка там і тих, хто симпатизує владі (5,8%) та бажає їй допомогти (8,3%, як і по Україні загалом).

В Східному та Південному регіонах більше респондентів порівняно до інших регіонів ставляться до влади зі співчуттям (9,2% та 11,3% відповідно).

Серед респондентів, які в першому турі минулих президентських виборів віддали свій голос за Януковича, переважають відчуття роздратування (29,8%) та байдужість (24,1%), а суттєво вища частка лише тих, хто співчуває владі (14%).

31,3% українців байдуже ставиться до керівництва країни, тоді як 20,5% респондентів відчувають презирство. Одночасно, з ненавистю по відношенню до влади ставляться 13,9% опитаних, зі страхом та занепокоєнням – 7,6%.

Симпатію та повагу відчувають лише для 3,9% та 4% респондентів відповідно.

Лише трохи менше 9% опитаних ставляться до української влади зі співчуттям; 8,3% українців відчувають бажання допомогти.

Опитування проводилося протягом 02-19 березня 2011 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці від 16 років.

Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю в межах Омнібусу GfK Ukraine.

Читайте також:

Янукович звернувся до українців: досить жалітись

Майже половина українців готова вийти на акції протесту

Українці бояться безробіття більше, ніж громадянської війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: