Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибори-2019: у ЦВК розповіли, в яких країнах розташовані найбільші закордонні виборчі дільниці

Українці голосуватимуть у 72 країнах.

Найбільші закордонні виборчі дільниці для голосування на виборах президента України розташовані у Сполучених Штатах Америки, Німеччині та Молдові.

Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

За її словами, загалом українці голосуватимуть  на 101 виборчій дільниці у 72 країнах. На ці дільниці ЦВК передала 420 432 бюлетені.

"Ця кількість розраховувалась відповідно до даних Державного реєстру виборців плюс 0,5% у згідно зі статтею 71 Закону України "Про вибори Президента України", – повідомила Сліпачук.

Голова ЦВК також зазначила, що 25 березня був останнім днем подачі заяв для тимчасової зміни місця голосування. Тому не виключено, що певна додаткова кількість бюлетенів буде досилатися.

Як відомо, вибори президента відбудуться 31 березня. Участь у них візьмуть 39 кандидатів, саме тому виборчий бюлетень буде найдовшим в історії України – 80 сантиметрів. Вже надрукували 90% бюлетенів, закінчать друк 24 березня.

Згідно з результатами нового опитування, проведеного центром SOCIS, трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

ВідеоБюлетень для виборів-2019 буде найдовшим в історії президентських перегонів України

90% бюлетенів для виборів президента України вже надруковано. Всього надрукувати мають понад 30 мільйонів 441 тисячу примірників. Друк цілодобово триває вже два тижні на поліграфкомбінаті "Україна". Цьогорічний бюлетень буде найдовшим в історії президентських перегонів України - довжиною 80 сантиметрів і з рекордною кількістю кандидатів - 39 прізвищ.  

Бюлетень для виборів-2019 буде найдовшим в історії президентських перегонів України

Зазначимо, 31 березня, у День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції