Вибори до кримського парламенту пройдуть наприкінці жовтня

Депутати Криму визначилися з датою проведення виборів до кримського парламенту. Вони пройдуть одночасно з місцевими виборами.

У середу, 5 серпня, на позачерговій сесії депутати Верховної ради Автономної республіки Крим (ВР АРК) затвердили дату виборів до кримського парламенту. Вони пройдуть одночасно з місцевими виборами 31 жовтня. За таке рішення проголосували 74 депутати з 90 присутніх у сесійній залі, 4 виступили проти. Всього в кримському парламенті 100 депутатів.

Відзначимо, ще в лютому Верховна рада вирішила призначити вибори до кримського парламенту одночасно з місцевими виборами в Україні, дата яких тоді ще не була визначена. А фракція "Комуністи", виходячи з того, що в травні цього року закінчується термін повноважень ВР автономії, наполягала на їх проведенні спочатку в березні, потім у квітні, травні, червні та жовтні, проте ця ініціатива не знайшла підтримки більшості депутатів.

Крім того, на вчорашній сесії депутати звернулися до республіканських організацій політичних партій, представлених у Верховній раді, з проханням подати списки кандидатур до виборчої комісії АРК не пізніше ніж за 49 днів до дня виборів (до 12 вересня). Склад виборчкому буде сформований на позачерговому засіданні ВР, яке відбудеться на початку вересня. У зв'язку з тим, що, згідно із законом "Про місцеві вибори", рішення про кількість депутатів місцевих рад, яке залежить від чисельності територіальної громади, приймається ВР АРК не пізніше ніж за 50 днів до виборів, парламент рекомендував міським та районним радам Криму до 1 вересня внести пропозиції щодо їх кількісного складу.

Читайте також:

У парламенті Криму прокремлівці виступили проти Януковича

Комуністи Криму мітингували під лозунгом "Регіони обіцяли - обдурили!"

Кримський прем'єр влаштував грандіозний розпродаж елітної землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: