Вибори до Верховної ради призначать на 2012 рік

У Партії регіонів повідомили, що Конституційний суд визначив датою проведення парламентських виборів останню неділю жовтня 2012 року.

Конституційний суд ухвалив рішення про проведення парламентських виборів у жовтні 2012 року.

Про це розповів лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"КС висловив підтримку тому поданню, яке ми подавали про вибори у жовтні 2012. За тією інформацією, яку я маю, 16 суддів з 18 проголосували за підтримку даного рішення", - зазначив він.

Як відомо, Конституційний суд планує 19 листопада офіційно оприлюднити висновок у справі щодо проведення парламентських виборів.

Після ухвалення рішення КС щодо повернення Конституції в редакції 1996 року виникла дискусія про те, коли повинні пройти чергові парламентські вибори, оскільки її редакція 2004 року передбачала, що чергові вибори Ради проводяться в останню неділю останнього місяця 5 року повноважень парламенту, а за Конституцією 1996 року, вибори проходять в останню неділю березня 4 року повноважень.

Зазначимо, що 19 жовтня Верховна рада схвалила проект закону про внесення змін до Конституції. У цьому документі датою проведення наступної парламентської кампанії було визначено останню неділю жовтня 2012 року, замість березня 2011.

Читайте також:

Януковича переконують, що вибори в Раду в березні виграшніші

Литвин: в 2011 парламентських виборів не буде

Представник Януковича: вибори в Раду відбудуться навесні 2011 року

ВідеоВибори до Верховної ради призначать на 2012 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: