Вибори не дадуть Україні стати ближче до НАТО

У грудні Україна скоріше за все не отримає ПДЧ, прогнозує Михайло Cамусь.

Дострокові вибори зашкодять Україні у грудні отримати План дій щодо членства в НАТО.

Мітинг проти НАТО
УНІАН
Експерт очікує, що перед виборами в Україні знову будуть публічні суперечки навколо НАТО
Таку думку в коментарі ТСН.ua висловив експерт Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь.

Він нагадав, що "нещодавно (канцлер Німеччини Ангела - ТСН.ua) Меркель сказала, що Україна Грузія поки не готові до отримання ПДЧ у грудні". "Це є сигналом, що позиції країн-противників надання Україні ПДЧ не змінилися кардинально", - наголосив експерт.

На думку Самуся, виборча кампанія в Україні дасть змогу відмовити їй у ПДЧ в цьому році. "Головним аргументом країн-противників (отримання Україною Плану дій - ТСН.ua) було те, що в України немає громадського консенсусу щодо питання НАТО. Звичайно, у ході парламентської передвиборчої кампанії будуть знову підняті ці питання. І питання НАТО буде використано, як одна із активних карт у цій боротьбі, посилить думку країн-противників, що в Україні консенсусу громадського стосовно НАТО немає", - впевнений експерт.

Тому, на його думку, "ці парламентські вибори не нададуть позитивного моменту щодо наближення України до ПДЧ в грудні цього року".

"Щодо майбутнього, важко сказати. Все буде залежати від результатів виборів, конкретних результатів дії нового парламенту та уряду. Однак ця кампанія не додасть позитивного імпульсу у процесі отримання ПДЧ саме в грудні", - додав Самусь.

Нагадаємо, про проведення дострокових парламентських виборів президент Віктор Ющенко оголосив 8 жовтня. Україна сподівається отримати ПДЧ у грудні на конференції міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: