Вибори президента-2019: оприлюднені остаточні дані екзит-полу ТСН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соціологи оприлюднили дані станом на 20:00.

У другому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 72,8%. Про це йдеться в результатах даних екзит-полу ТСН.

Чинний президент України Петро Порошенко за результатами опитування має  27,2% підтримки українських виборців. 

Екзит-пол ТСН проведений 21.04.2019 дослідницькими компаніями Kantar TNS та Info Sapiens на замовлення каналу 1+1. Опитано близько 20 тисяч респондентів від 18 років на виході з 600 виборчих дільниць на всій території України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій). Методика: особисте інтерв’ю. Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів проведення екзит-полів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні.

Також оприлюднено фінальні результати Національний екзит-полу, який проводив фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститутт соціології. Там кандидат у президенти Володимир Зеленський набрав 73% голосів, його опонент Петро Порошенко отримав 25,5%. Близько 1,5% виборців зіпсували бюлетень або викреслили обох кандидатів.

Генеральна сукупність екзит-полу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць). Теоретично вибірка репрезентативна для України в цілому, для всіх тих дільниць, на яких відбулися вибори. Опитано 13 686 респондентів на 300 виборчих дільницях. Застосовувалася методика "таємного голосування". Статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

екзит-поли, остаточні результати
ТСН.ua

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

ВідеоНаціональний екзит-пол: Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів

Кандидат у президенти Володимир Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів. Про це йдеться у перших даних Національного екзит-полу, який здійснювали фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології.  

Національний екзит-пол: Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів

Залиште свій коментар

Вибір редакції