Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди активно голосують за майбутнього президента.

У неділю, 31 березня в Україні відбуваються вибори президента.

Виборчі дільниці почали працювати від 8-ї години ранку і закриють о 20-й годині.

Тисячі українців вже прийшли на виборчі дільниці, щоб віддати свій голос за одного з кандидатів. На деяких дільницях утворилися черги через велику кількість охочих проголосувати.

ВідеоЯк проголосували кандидати у президенти та топ-посадовці

Претенденти на президентське крісло, а також топ-посадовці вже встигли проголосувати. Хто приїхав на виборчу дільницю на велосипеді, хто там під голосування встиг порушити закон, а кого ледь не задушили журналісти та телекамери – у сюжеті.  

Як проголосували кандидати у президенти та топ-посадовці

Люди приходять на дільниці з дітьми та своїми домашніми улюбленцями.

Також для виборців організували пересувні виборчі дільниці, зокрема, біля лінії зіткнення на Донбасі.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції