Вибори у 2010 році обійдуться бюджету у 2,5 мільярди

Центрвиборчком склав кошторис на 2010 рік проведення в Україні виборів усіх рівнів.

Центральна виборча комісія України оцінила витрати на організацію і проведення чергових виборів президента, позачергових місцевих виборів, а також функціонування державного реєстру виборців у 2010 році.

Як йдеться в постанові Центрвиборчкому, прийнятій на сьогоднішньому засіданні, організація та проведення чергових виборів президента в 2010 році обійдеться в 1,532 млрд гривень. ЦВК прийняла бюджетний запит за бюджетною програмою Проведення виборів президента до проекту державного бюджету на 2010 рік 10 голосами членів комісії.

Загальний обсяг витрат на вибори і в 2009, і в 2010 ЦВК оцінює в 1,744 млрд гривень.

За словами заступника голови ЦВК Андрія Магери, основна сума цих коштів необхідна для оплати праці членів територіальних та дільничних виборчих комісій. Магера також нагадав, що, відповідно до чинної редакції закону про вибори президента, кожен з кандидатів має право на подачу двох кандидатур до складу територіальної та окружної комісії.

За підрахунками ЦВК, виходячи із мінімальної прогнозованої участі у виборах 30 кандидатів, на виборах працюватиме 13,5 тисяч членів територіальних і понад 2 млн членів дільничних комісій.

Сьогодні ЦВК також оцінила витрати на організацію, підготовку та проведення у 2010 році позачергових місцевих виборів. За постановою, прийнятою на сьогоднішньому засіданні комісії, сума склала 952 млн 300 тисяч гривень.

За ухвалення бюджетного запиту до проекту державного бюджету на 2010 рік за бюджетною програмою Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських рад, міських голів проголосували також всі 10 присутніх на засіданні членів ЦВК. Постанову направлено на аналіз у Міністерство фінансів.

За ще однією постановою Центрвиборчкому, функціонування державного реєстру виборців у 2010 році обійдеться у 63 млн 84 тисячі 600 гривень. За цей бюджетний запит за бюджетною програмою Функціонування державного реєстру виборців до проекту держбюджету на 2010 рік, як і за два попередні, проголосували всі 10 присутніх на засіданні комісії її членів.

За словами доповідача з даного питання, заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної, відповідні кошти необхідні для оплати абонентської плати за користування каналом передачі даних у мережі Укртелекому, на оплату програмного забезпечення держреєстру виборців, зокрема антивірусного захисту, а також за сервісне обслуговування телекомунікаційного обладнання держреєстру.

Читайте також:

ЦВК затвердила півтора мільярда на вибори президента

Тимошенко: я переможу на виборах, і більше мені не будуть заважати

Ющенко заветує закон про вибори президента

Вартість реєстрації кандидатом у президенти збільшили у 5 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: