Вибори у Тернополі - репетиція перед президентськими

Поразка БЮТ на виборах до Тернопільської облради може означати майбутню поразку на виборах президента для Юлії Тимошенко.

Результати виборів до Тернопільської облради можуть стати початком кінця "переможної ходи" Юлії Тимошенко. Саме тому БЮТ намагався зірвати волевиявлення у Тернопільській області, вважає голова правління Комітету виборців України Ігор Попов.

Вибори до Тернопільської облради цілком законні попри заяви представників БЮТ про їхню нелегітимність, стверджує він.

Попов переконаний, що БЮТ через наближення президентських виборів невигідно демонструвати свої низькі показники електоральної підтримки.

"Попередні опитування показували розрив 10-15%, що є безсумнівною поразкою для БЮТ. Звичайно, вони можуть зірвати результат, проте головне – це PR-ефект на всіх прихильників і спонсорів цієї партії", - зауважив представник КВУ.

Він передбачає, що найімовірніше БЮТ оскаржуватиме результати волевиявлення тернопільчан.

Водночас, Попов розповів, що його організація не зафіксувала в Тернопільській області якихось грубих порушень, окрім закликів невідомих бойкотувати ці вибори.

На думку експерта, ажіотаж довкола цих виборів створювався штучно.

"Програш чи перемога при проведенні цих виборів були принциповими лише в розрізі президентських виборів. Тому коли великі партії БЮТ та Партія регіонів бачать, що вони програють у Тернополі, вони бояться також програти вибори загалом в Україні", - зазначив голова правління Комітету виборців України.

Як повідомила голова обласної територіальної виборчої комісії Наталія Чуйко, явка виборців на позачергових виборах до Тернопільської обласної ради станом на 19:00 неділі складала в середньому в області понад 50%, при цьому в місті Тернополі на цей час проголосували 22%.

Як відомо, у Тернопільській області в неділю відбулися позачергові вибори до обласної ради після низки суперечливих судових рішень, останнє з яких уможливило ці вибори. БЮТ, з ініціативи якого Верховна рада скасувала на початку березня ці вибори, заявив, що не бере в них участі, однак залишився не викресленим у виборчих бюлетенях.

Читайте також:

На виборах в Тернополі помер секретар дільничої комісії

БЮТ змусили взяти участь у тернопільських виборах

ЄЦ пояснив, чому БЮТ відмовився від тернопільських виборів

Львівський суд дозволив проводити вибори в Тернополі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: