Вибори у Тернополі відбулися без порушень

Тернопільський тервиборчком відзначив, що вибори проходили складно, проте значних порушень не зафіксовано.

Позачергові вибори до Тернопільської обласної ради пройшли без значних порушень.

Про це заявила голова територіальної виборчої комісії Наталія Чуйко.

"Попередні вибори до обласної ради проходили одночасно з виборами до Верховної ради і їх цілковито забезпечували окружні виборчі комісії, обласна ТВК відповідала тільки за доставку на виборчі дільниці бюлетенів і встановлення результатів голосування. Тепер довелося самим організовувати роботу виборчих дільниць, їхню облаштованість, і роботу виборчих комісій", - зазначила Чуйко.

На думку голови ТВК, комісія з цим завданням успішно впоралася, "незважаючи на всю складність, пов'язану то з забороною їх проводити, то зі спробою з боку однієї політичної сили не допустити їх проведення взагалі".

"Ті незначні порушення на виборчих дільницях, про які в даний момент намагаються говорити, трапляються на усіх виборах і жодним чином не можуть уплинути на результат волевиявлення виборців. Вважаю, що нинішні вибори до обласної ради, як і минулі, пройшли чесно, відкрито і демократично", - зазначила Чуйко.

У свою чергу, начальник центру громадських зв'язків УМВС в Тернопільській області Сергій Шворников також заявив, що вибори в Тернопільській області пройшли без правопорушень, правоохоронні органи цілком забезпечили громадський порядок на виборчих дільницях і навколо них.

"Під час виборів до обласної ради правоохоронні органи Тернопільської області повністю забезпечили стабільність громадського порядку, як на виборчих дільницях, так і навколо них. Жодних правопорушень у день проведення голосування не було допущено і не зафіксовано", - підкреслив Шворников.

За словами начальника ЦГЗ, "загалом оперативна ситуація в області є стабільною та повністю контрольованою працівниками міліції".

Комітет виборців України також не зафіксував на виборах депутатів Тернопільської обласної ради суттєвих порушень, які могли б уплинути на результати голосування.

"Порушень ні під час голосування, ні під час підрахунку голосів не було, усе проходило тихо й спокійно. Комітет виборців України вважає, що підстав для скасування результатів у цілому немає", - заявив прес-секретар КВУ Олександр Черненко.

Разом із тим, за його словами, з деяких сіл надходила інформація про те, що представники Партії регіонів пропонували по 50 грн. за голос. "Але особисто ми цього не бачили, і будемо звертатися в правоохоронні органи, щоб вони перевірили цю інформацію", - сказав він.

Як повідомлялося, на виборах до Тернопільської облради лідирує ВО "Свобода" з 33,8% голосів. Друге місце займає "Єдиний центр" з 13,8%. БЮТ отримав лише 8%.

Позачергові вибори до Тернопільської облради відбулися 15 березня після низки суперечливих судових рішень, останнє з яких уможливило ці вибори. БЮТ, з ініціативи якого Верховна рада скасувала на початку березня ці вибори, заявив, що не бере в них участі, однак залишився не викресленим у виборчих бюлетенях.

Читайте також:

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

Партія регіонів вражена власним результатом у Тернополі

Чотири партії контролюватимуть підрахунок голосів в Тернополі

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: