Виборці Тимошенко люблять дивитися мелодрами, Януковича - комедії

Дослідження соціологів також свідчить, що документальні фільми найбільш популярні серед виборців Ющенка та Литвина.

Виборці Юлії Тимошенко люблять мелодрами і комедії. Проте найбільша любов до кінокомедій належить прихильникам Віктора Януковича. Пригодницькі фільми, як, до речі і бойовики, найпопулярніші серед виборців Арсенія Яценюка та Віктора Януковича.

Такі результати соціологічного опитування українців, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Тим часом документальні фільми найбільш популярні серед виборців Віктора Ющенка та Володимира Литвина. Також виборці Ющенка люблять історичні фільми, як до речі і виборці Сергія Тігіпка. Цікаво, що виборці Ющенка взагалі не люблять жахів, практично не дивляться еротики, містики і фантастики. Разом з тим ці категорії фільмів є дуже популярними серед виборців того ж Тігіпка.

Найулюбленішими жанрами кіно для українців є комедія (45%), мелодрама (31%) та історичні фільми (28%). Далі йдуть пригодницькі фільми (24%), бойовики (16%) та документальне кіно (15%). Кожний десятий українець захоплюється фантастикою. Драми популярні серед 8% опитаних, трилери – серед 7%. 5% українців полюбляють фільми жахів, 4% - еротику. Лише 4% українців не люблять кіно.

З віком українці втрачають інтерес до таких жанрів кіно як комедія, пригодницькі фільми, бойовики, фантастика, фільми жахів та еротика. Натомість зростає інтерес до мелодрам, історичних фільмів та документального кіно.

Серед більш освічених громадян популярними є комедії, документальне кіно, фантастика, історичні та пригодницькі фільми. Людей середнього рівня освіти цікавлять мелодрами і бойовики.

Документальні фільми вдвічі популярніші в містах, ніж на селі. Взагалі кіно в містах люблять більше. Водночас мелодрами і бойовики однаково дивляться і в містах, і в селах.

Мелодрами у 6 разів популярніші серед жінок, ніж серед чоловіків. Натомість бойовики в 6 разів популярніші серед сильної статі. Крім того, жінки більше за чоловіків люблять комедії та драми. Решта жанрів за чоловіками: вони вдвічі більше дивляться фантастику, трилери, еротику та документальне кіно; у 1,5 разу більше - історичні та пригодницькі фільми, а також фільми жахів.

Найбільший інтерес до кіно виявляють пари, які живуть у громадянському шлюбі. Вони більше за інших люблять комедії, пригодницькі та історичні фільми, бойовики, а також документальне кіно. Неодружені – фантастику, трилери, містику. А от серед одружених, а ще більше серед розлучених, найбільш популярними є мелодрами. Інша цікава тенденція: чим більше дітей в родині, тим менше подобаються комедії та пригодницькі фільми. Натомість росте популярність мелодрам.

Дослідження було проведено серед населення України віком від 18 років і старше. У період з 3 до 12 жовтня 2009 року було опитано 2000 респондентів.

Похибка дослідження для значень, близьких до 50%, становить не більше 3%, для значень, близьких до 30%, - не більше 2,6%, для значень, близьких до 10%, - не більше 1,8%.

Нагадаємо, нещодавно соціологічна група "Рейтинг" провела дослідження "Рейтинг радості", в якому спробувала визначити зв’язок між сексуальністю українців і їхніми політичними вподобаннями.

У результаті дослідження виявилося, що найбільш активні щодо сексу виборці Юлії Тимошенко, Сергія Тігіпка, Віктора Януковича, Арсенія Яценюка, а також група "проти всіх". Водночас найбільш пасивні та закриті щодо сексу - виборці Петра Симоненка, Олега Тягнибока, Віктора Ющенка та Володимира Литвина.

Читайте також:

70% українців вважають себе щасливими

Майже всі українці вважають себе постраждалими від кризи

Виборці Тимошенко сексуально більш активні, ніж виборці Ющенка

Росіяни ставляться до українців у 7 разів гірше, ніж українці - до росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: