Виборці Тимошенко сексуально більш активні, ніж виборці Ющенка

Найактивніші щодо сексу мешканці Півдня України, Донбасу і Сходу. Найменше займаються сексом на Заході та в Центрі.

Найбільш активні щодо сексу виборці Юлії Тимошенко, Сергія Тігіпка, Віктора Януковича, Арсенія Яценюка, а також група "проти всіх". Про це свідчать результати опитування "Рейтинг радості", яке провела соціологічна група "Рейтинг".

Водночас найбільш пасивні та закриті щодо сексу - виборці Петра Симоненка, Олега Тягнибока, Віктора Ющенка та Володимира Литвина.

Згідно з результатами опитування, 3% респондентів кажуть, що займаються сексом щодня, 20% - кілька разів на тиждень, 13% - кілька разів на місяць. 19% - відповіли, що сексом не займаються, а ще 33% - відмовились відповідати.

Таким чином, лише 36% опитаних українців віком від 18 років (а віком 18-49 років – лише 54%) говорять, що займаються сексом. І це при тому, що кількість населення України невпинно скорочується.

Між тим, результати дослідження доводять, що секс приносить радість у життя: що частіше люди займаються коханням, то частіше вони відчувають радість в житті. Оптимальний рецепт: кілька разів на тиждень.

Найактивніші щодо сексу мешканці Півдня України, Донбасу і Сходу. Найменше займаються сексом на Заході та в Центрі.

Чоловіки у 1,5 разу частіше займаються сексом, ніж жінки. Найбільш активна вікова група: 23-37 років (пік 28-32). Насторожує те, що серед респондентів віком 18-22 років – близько третини відмов від відповіді та віком 48-52 – близько 44%.

Найбільш регулярний секс мають пари, які живуть у громадянському шлюбі (причому переважно ті, які не мають дітей), далі з відривом йдуть одружені і не одружені.

Найбільш відмов від відповіді на запитання щодо сексу надійшло від віруючих, передусім прихожан УПЦ (МП) – 39%. Найчастіше сексом займаються віруючі УПЦ (КП), найрідше – греко-католики.

Дослідження було проведено серед населення України віком від 18 років і старше. У період з 3 до 12 жовтня 2009 року було опитано 2000 респондентів.

Похибка дослідження для значень, близьких до 50%, становить не більше 3%, для значень, близьких до 30%, - не більше 2,6%, для значень, близьких до 10%, - не більше 1,8%.

Читайте також:

Українці визначилися з тим, що б хотіли на Новий рік

Для кожного десятого українця 7 листопада - найбільше свято

Росіяни ставляться до українців у 7 разів гірше, ніж українці - до росіян

Опитування: українців найбільше турбують безробіття й ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: