Виборці Яценюка не люблять тварин, а прихильники Януковича захоплюються шансоном

Виборці Тимошенко і Литвина частіше тримають вдома котів, ніж собак. Виборці Віктора Януковича полюбляють поп-музику, шансон і танцювальний стиль.

Виборці Юлії Тимошенко віддають перевагу народній, класичній та клубній музиці. Виборці Віктора Януковича – поп-музиці, шансону і танцювальному стилю. Виборці Арсенія Яценюка також люблять шансон, танцювальну і рок-музику.

Такі результати соціологічного опитування українців, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Найбільшими прихильниками народної та духовної музики є виборці Віктора Ющенка. Виборці Сергія Тігіпка люблять класичну, танцювальну музику, романси і джаз. Третина виборців Володимира Литвина (найбільше серед інших) віддають перевагу класичній музиці, трохи менше – шансону. Частина прихильників голови ВРУ полюбляє і клубну музику.

Виборці Тимошенко і Литвина частіше тримають вдома котів, ніж собак. Решта – навпаки. Найчастіше тримають тварин вдома виборці Тимошенко, Ющенка та Януковича. Примітно, що серед виборців Яценюка найбільше тих, які не мають взагалі тварин і також найбільше тих, хто не хотів би мати жодної тварини вдома. Теж саме можна сказати і щодо виборців Тігіпка.

Загалом майже дві третини українців тримають домашніх тварин. Найпопулярнішими є коти (41%) і собаки (41%). Понад половина українців тримає одночасно і собаку, і кота.

Водночас близько 6% опитаних тримають вдома птахів, 3% - рибок, 2% - різних гризунів.

Існує чітка тенденція: що більше дітей у родині, то більша ймовірність побачити там домашніх тварин. Водночас у таких родинах найбільше виникає бажання відмовитись від будь-яких тварин вдома – майже 30% опитаних, які тримають домашніх тварин, не хотіли б мати жодної тварини вдома.

Лише 14% опитаних на селі сказали, що не тримають домашніх тварин, у місті таких втричі більше (48%).

Собаки більш популярні в селах, ніж в містах. Коти – навпаки.

Жінки більше люблять котів, чоловіки – собак.

Пари, які живуть у громадянському шлюбі, частіше тримають собак, одружені, а особливо розлучені – котів.

Цікаво, що загалом українці більш лояльні до собак, ніж до котів: респонденти, які тримають вдома котів більш охочі завести ще й собаку, натомість ті, які тримають собаку, менше хочуть заводити ще й кота.

Найулюбленішими стилями музики для українців є поп-музика (32%), народна або фолк (25%) та шансон (22%).

Кожний п'ятий українець любить класичну музику. Танцювальну музику або диско слухають13% опитаних, романси – 12%, клубну музику – 9%. Рок залишається популярним серед 7%, бардівська музика – серед 6% опитаних. 5% українців люблять духовну музику, 5% - джаз, 3% - реп, 3% - блюз. Найменшою популярністю серед українців користується тяжкий рок та реггі.

Щодо музичних вподобань українців існує кілька очікуваних тенденцій. Так, серед старших респондентів популярніша народна музика, серед молодших – поп-музика. Крім того, близько третини (!) молоді любить клубну музику, майже кожен п'ятий – рок. Натомість старші люди віддають більше переваги романсам і духовній музиці.

Шансон, класична і бардівська музика найпопулярніші серед українців середнього віку.

Більш освічені респонденти віддають превагу крім поп-музики, класичній, романсам, року та джазу. Серед найменш освічених пальму першості тримає народна музика.

До речі, духовну музику найбільше шанують греко-католики, найменше – віряни УПЦ Київського та Московського Патріархату.

Народна музика на селі вдвічі більш популярна, ніж у містах. Натомість у містах значно популярніша класична музика, рок, джаз і шансон.

Музичні смаки чоловіків і жінок також значно відрізняються. Жінки більше, ніж чоловіки, люблять поп-музику, народну і танцювальну, а також класику та романси. Натомість чоловіки – шансон, бардівську музику та джаз, а також рок, реп і електронну музику.

Клубна музика, рок і реп найпопулярніші серед неодружених респондентів, які не мають дітей. Поп-музика – серед пар, які живуть у громадянському шлюбі. Останні також люблять бардівську музику і джаз.

Одружені віддають перевагу народній і класичній музиці, а також шансону і не проти танцювальної та поп-музики.

Нагадаємо, виборці Юлії Тимошенко люблять мелодрами і комедії. Проте найбільша любов до кінокомедій належить прихильникам Віктора Януковича. Пригодницькі фільми, як, до речі і бойовики, найпопулярніші серед виборців Арсенія Яценюка та Віктора Януковича.

Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші

Вибіркова сукупність: 2000 респондентів

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face)

Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3%, для значень близьких до 30% - не більше 2,6%, для значень близьких до 10% - не більше 1,8%

Терміни проведення дослідження: 3-12 жовтня.

Читайте також:

Виборці Тимошенко люблять дивитися мелодрами, Януковича - комедії

70% українців вважають себе щасливими

Виборці Тимошенко сексуально більш активні, ніж виборці Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: